APIE MANE


Sveiki atvykę į mano fotografijos tinklapį, esu Augis Skačkauskas, fotografas – profesionaliai atliekantis savo darbą. Fotografija užsiimu nuo 2002 metų.


Esu išbandęs ne vieną fotografijos žanrą – portretas, peizažas, reklaminė fotografija – tačiau daugiausiai savo laiko skiriu dabartinei vestuvinei fotografijai.

Mano stilius yra madingos fotožurnalistikos ir tradicinių elegantiškų pozų mišinys, o fotografija dinamiška, nenuobodi, kūrybiška. Mėgstu eksperimentuoti. Šiame tinklapyje galite pamatyti daug mano darbų, nuotraukų įvairiomis temomis, komentuoti bei teikti pasiūlymus.


Tikiuosi Jums patiks mano darbai. Geriausia reklama man – puikūs jūsų atsiliepimai…

DAUGIAU:


Esu įsitikinęs, kad geras rezultatas gali būti pasiektas tik įdėjus nemažai pastangų, todėl kiekvieną kartą prieš fotografuodamas vestuves dairausi internete, žurnaluose, ką ir kaip kiti meistrai fotografuoja. Tai padeda vaizduotei. Sugalvoju vis ką nors naujo, kyla vis kitokių naujų minčių, idėjų.


Esu fotografavęs ne vienas vestuves, vykdžiau įvairius užsakymus tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims (kalendoriai, knygų viršeliai, asmeninių fotosesijų albumai…). Visada aptarsiu su jumis kokio stiliaus fotografijų norite. Fotografuoju vestuves nuo pasiruošimo iki tiek kiek pageidaujate, stengiuosi būti neįkyrus ir nereguliuoju vestuvių eigos.


Dirbu visoje Lietuvoje. Prireikus dirbu ne vienas. Jei turite individualių planų – susisiekite su manimi ir aptarsime jūsų norus bei mano galimybes. Yra galimybė fotografuotis fotostudijoje, užsisakyti prieš/po vestuvinę fotosesiją.


Taip pat siūlau didelį pasirinkimą prieš/po vestuvinės atributikos, unikalaus dizaino pakvietimai vestuvėms, įvairių formatų kalendoriai su Jūsų nuotraukomis, fotoknygos, fotoalbumai.


PASLAUGOS


  • VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMAS
  • ASMENINĖS FOTOSESIJOS
  • PORTRETINĖS FOTOSESIJOS
  • REKLAMINĖ FOTOGRAFIJA
  • FOTOMONTAŽAI(FOTOGRAFIJŲ RESTAURACIJA,RETUŠAS)
  • KRIKŠTYNOS
  • STUDIJINIS FOTOGRAFAVIMAS
  • VAKARĖLIAI GIMTADIENIAI