Vardas *
 El. paštas
 Atsiliepimas *
Anti-spam
Įrašykite raidžių ir skaičių kombinaciją laukelyje.
captcha

(29)
<
(9) Milda ir Artūras
2011-07- 8 11:30:45

Labai dėkojam fotografui Augiui už nuoširdų bendravimą, profesionalų darbą ir stulbinantį rezultatą. Visi, kas matė vestuvių nuotraukas, liko sužavėti. Ir nuotraukos, ir laikas per kurį jas gavome, pranoko visus mūsų lūkesčius.
Tikrai rekomenduojame visiems, norintiems įamžinti savo šventės žaviausias akimirkas.
Dar kartą didelis ačiū Augiui ir Jurgitai:)


(8) Diana ir Tadas
2011-06-23 15:26:50

Be galo džiaugiamės, kad savo vestuvėms įamžinti pasirinkome būtent Jus!! Turime nuostabias nuotraukas, kurios mus pasiekė ankščiau nei tikėjomės ir pranoko visus mūsų lūkesčius!! Su šiuo žmogumi išties labai smagu ir lengva dirbti, po visos dienos fotosesijos visai nejautėme nuovargio, viskas buvo natūralu, šilta, jauku, profesionalu - jokio streso :)Taip pat norime padėkoti asistentei Jurgai, jog ištroškus, visuomet turėjo šalia buteliuką vandens ;) Ačiū Jums dar kartą!

(7) Kristina ir Laimonas
2011-06-16 19:49:53

Na ką galime pasakyti apie šį žmogų...tik patį geriausia :) Labai džiagiamės, kad pasirinkome būtent Jus, tikimės, kad tapsite mūsų gyvenimo metraštininku. Nuostabus žmogus, mokantis sukurti pačią jaukiausią atmosferą. Taip bijojau fotografuotis, o su šiuo žmogumi išgaravo visos baimės. Gavome tikrai nuostabius darbus, kurie pranoko visus lūkesčius :)
Kuo didžiausios Jums sėkmės ir neišblėstančių minčių Jūsų tolimesniam darbe. Dėkojame už įamžintas nepakartojamas akimirkas.

(6) Eglė ir François
2010-12-11 18:52:52

Norėjom dar kartą padėkoti už Jūsų labai nuoširdų ir profesionalų darbą! Už tai, kad Jūsų nuotraukų dėka net tie,kas negalėjo dalyvauti mūsų vestuvėse, galėjo pajusti tos dienos dvasią. Ir už nepaprastai gyvą beveik ranka paliečiama Vilniaus senamiestį...

(5) Jovita ir Marius
2010-11- 1 14:08:26

1. Jeigu Jūs norite, kad Jūsų gražiausią šventę įamžintų tikras profesionalas – rinkitės Augį.
2. Jeigu Jūs norite kiekvieną kartą žiūrėdami savo šventės nuotraukas džiaugtis, kokios jos iš tiesų gražios – rinkitės Augį.
3. Jeigu Jūs norite, kad Jūsų ausys linktų nuo pagyrų, kad tokių gražių vestuvinių nuotraukų aplinkiniai dar nėra matę – rinkitės Augį.
4. Ir, kas ne mažiau svarbu, jeigu norite savo gyvenime sutikti tikrai profesionaliai dirbantį žmogų, tačiau tuo pačiu labai nuoširdų, draugišką, padedantį ir patariantį – rinkitės būtent Augį!

Dėkojame Jurgitai ir Augiui už smagų laiką ir puikius rezultatus...

Jovita ir Marius


(4) Tatjana and Michail
2010-10-13 19:12:28

Это была наша первая в жизни фотосъемка с профессиональным фотографом. И нам очень повезло, что первый опыт мы получили именно с Aугисом :) Ведь так важно в жизни получить положительное впечатление от самого первого… первая любовь… первый поцелуй… первая фотосъемка… Такие события запоминаются на всю жизнь!!! А время, проведенное с Аугисом, уж точно незабываемо - легко, непринужденно, играючи, на одном дыхании - просто фантастически!!!
Ну, а результатом мы будем наслаждаться еще ооооочень долго – ведь у нас самые сногсшибательные фотографии и фильм. Сказать, что они получились яркими, необычными, завораживающими, будоражащими, погружающими в тот уникальный день, вызывающими смех и слезы радости одновременно – это значит ничего не сказать. Они получились в сто раз круче всего сказанного!!!
…я готова еще раз выйти замуж (ну, естественно за своего Михаила ;)))), чтоб еще раз попасть на свадебную съемку к Аугису!!!


(3) Rūta ir Marius
2010-09-27 18:42:22

Gyvenimas matuojamas ne įkvėpimų skaičiumi. Jis matuojamas akimirkomis, kurios priverčia sulaikyti kvėpavimą...
Nuoširdžiai norime padėkoti MŪSŲ ŠVENTĖS fotografui AUGIUI ;)Jūsų dėka turime NUOSTABIAS nuotraukas - sustabdytas pačias svarbiausias akimirkas :). Galime drąsiai teigti, kad mūsų bendro gyvenimo knygos pirmuosius puslapius padėjote užpildyti - JŪS.

(2) Justė ir Vilmanas
2010-08-31 11:54:40

Labai džiaugiamės, kad pasirinkome Jus kaip savo vestuvių fotografą!!! Nuostabaus grožio, profesionalios, emocionalios nuotraukos - tiesiog negalime atsižiūrėti ;) Dar kartą ačiū Jums!

(1) Audronė ir Audrius
2010-07-27 10:09:32

Norėjome pasakyti didelį AČIŪ už Jūsų profesionalumą, už supratingumą ir nuoširdumą...Už tai,kad su Jumis buvo lengva ir įdomu dirbti...už tai,kad dabar turime ypatingas vestuvių nuotraukas!Jos nepakartojamos ir pasakiškos...Jūs tiesiog mūsų svajones įamžinote nuotraukose...net neabejoju,kad mes su Jumis susitiksime dar ne kartą...JūS PATS GERIAUSIAS :)

<